logo        

Hakkımızda 

BNS Makina, Türkiyemizin Sanayi Kentlerinden Bursa'da 1996 yılında açılmıştır.

Bugün BNS Makina üretim yelpazesi genişleterek Gıda Makinaları , Band Sistemleri , Su sektörü , Filtre , Paslanmaz Şişe Taşıyıcı , Raid Sistemleri üretiminede devam etmektedir.

Kalitesini eğitim ve tecrübeleri ile ispatlamış idari ve üretim personeli ile farkını ortaya koymuş durumdadır.

BNS Makina , yarının dünyasında lider bir markaolmak için , bugün yapılması gerekenleri fazlası ile gerçekleştirmektedir.

Bu yöndeki arge çalışmalarını dün olduğu gibi bugünde kaliteden ödün vermeden sürdürecektir.

 

Vizyon

Makina sektöründe ,yurt içinde ve yurt dışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan , teknolojik gelişimlere hızla uyum sağlayan değişimi yönlendiren , kullanıcı ve çalışan memnuyetini en üst seviyede tutan yerli ve yabancı iş ortaklarının en çok tercih ettiği , sektöründe bir dünya şirketi olmak.

 

Misyon

Çalıştığımız firmalar çözüm ortağı bulabilmek . Bunu sağlarken rekabet koşullarının giderek arttığı ve karllığın oranlarının hızla düştüğü günümüzde uygun fiyat ve kaliteli malzeme ilkesinden taviz vermemek ,

Satış pazarlamasını yaptığımız ürünlerin gerek teknik destek anlamında gerekse lojistik anlamda hizmet çıtasını üst düzeyde tutabilmek ,

Ürüne kolay ulaşılabilmesi açısından yurt çapında bayii organizyonu geliştirmek ve bayii hizmet kalitesini standartların ötesine taşıyarak çalıştığımız firmalara avantajlar sunabilmek .